Strona Główna · Artykuły · Download · Linki · Kategorie Newsów 21-06-2021 17:34
Nawigacja
Strona Główna
O mnie
Artykuły
Download
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Szukaj
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 47
Najnowszy Użytkownik: Jameslense
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Download: Programy
Bar generator
Program służy do generowania kodów: QR code, Aztec code oraz Data matrix na podstawie wprowadzonego tekstu. Wczytuje również tekst z pliku tekstowego, kodowanego w standardzie Windows-1250.
Licencja: GNU GPL O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 24.02.12 Pobrań: 433 Pobierz (687 KB)
Database
Menedżer baz danych. Umożliwia tworzenie, przeglądanie i edycję baz danych dBase/FoxPro, CSV i formatu tekstowego o stałym rozmiarze pól. Umożliwia również przeglądanie baz danych Paradox.

Zrzut ekranu
Licencja: GNU GPL O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 16.10.10 Pobrań: 508 Pobierz (1,9 MB)
Kalkulator wyrażeń
Program do obliczania działań wpisywanych w polu działań. Oblicza wyrażenia w trakcje wpisywania, obsługuje wiele funkcji i działania w pętli. Program dostępny jest wraz z kodem źródłowym w Delphi 7.0. Istnieje również wersja kalkulatora korzystająca z linii poleceń dla DOS lub Windows. Wersja ta dostępna jest wraz z kodem źródłowym dla Free Pascal.

Zrzut ekranu
Licencja: Public Domain O/S: Windows Wersja: 1.01
Dodano: 26.10.11 Pobrań: 432 Pobierz (322 KB)
LazAudioPlayer
Odtwarzacz plików mp3. Obsługuje listy odtwarzania. Można wczytać listę plików z m3u lub wczytać cały katalog z plikami mp3.

Najnowsza wersja posiada profesjonalny 28 pasmowy korektor graficzny z możliwością zapisu własnych charakterystyk. Można załadować jedną z 20 predefiniowanych charakterystyk. Program posiada również regulator szerokości bazy stereo, umożliwiający płynne przechodzenie od mono do poszerzonego efektu stereo oraz efekt echa z możliwością regulacji głośności tego efektu.

Dostępna również wersja portable w formacie Portable Apps.
Licencja: GNU GPL O/S: Windows Wersja: 1.3
Dodano: 08.05.12 Pobrań: 383 Pobierz (1,1 MB)
LazPlayer
Odtwarzacz plików mp3. Obsługuje listy odtwarzania. Posiada 10 pasmowy korektor graficzny, regulację głośności z loudness oraz regulację bazy stereo. Jest to odtwarzacz inteligentny. Może naśladować Twoje zachowania i w trybie losowego odtwarzania muzyki odtwarzać tą muzykę, którą lubisz i słuchasz najczęściej.

Dostępna również wersja portable w formacie Portable Apps.
Licencja: GNU GPL v. 3 O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 08.12.12 Pobrań: 331 Pobierz (1,9 MB)
Menedżer Freelance
Program jest przeznaczony dla freelancerów. Jest narzędziem wspomagającym pracę freelancera. Nieważne jakie zlecenie wykonujesz. Program pozwala na prowadzenie ewidencji zleceń i klientów, w tym z serwisów aukcyjnych. Pozwala wycenić zlecenie, przyjmując odpowiednią stawkę godzinową na podstawie własnych kosztów.

Program w tej wersji przeznaczony jest dla freelancerów wykonujących zlecenia na umowy o dzieło.
Licencja: Freeware O/S: Windows Wersja: 1.05
Dodano: 03.07.13 Pobrań: 563 Pobierz (4,5 MB)
PostgreSQL Manager
Prosty menedżer baz danych PostgreSQL. Program wymaga zainstalowania innego programu: PostgreSQL 8.3 (serwer PostgreSQL). Jest to wersja demonstracyjna menedżera PostgreSQL napisana w Lazarusie. Kodowanie polskich znaków w bazach danych to UTF-8. Można dowolnie tworzyć i edytować bazy danych. Program w tej wersji nie wyświetla nazw baz danych ale wyświetla wszystkie tabele w wybranej bazie danych łącznie z tabelami systemowymi. Dlatego normalnie lepiej użyć PgAdmin III, menedżera który jest dostepny w programie PostgreSQL 8.3. Dostępny razem z kodem źródłowym.

Zrzut ekranu
Licencja: Public Domain O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 30.06.11 Pobrań: 397 Pobierz (3,0 MB)
SQLite Manager
Menedżer baz danych SQLite. Aplikacja napisana w Lazarusie. Obsługuje bazy danych SQLite3 z kodowaniem UTF-8. Można tworzyć, przeglądać i edytować bazy danych. Istnieje możliwość pobrania również kodu źródłowego dla Lazarus 0.9.29.
Licencja: Public Domain O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 13.08.11 Pobrań: 400 Pobierz (1,3 MB)
Symulator sieci neuronowych
Program służy do symulacji działania sieci neuronowej perceptronowej z algorytmem uczenia back propagation. Obsługuje zestawy danych: treningowy, generalizacyjny i walidacyjny. Dołączone przykłady z funkcjami logicznymi. Wykorzystuje wielowarstwową sieć MLP z pakietu Neural Libs. Program umożliwia wykorzystanie sieci z nie więcej niż dwiema warstwami ukrytymi.

Dane treningowe i ustawienia sieci można zapisywać do pliku XML. Program prezentuje ustawienia ilości neuronów w postaci graficznej z prezentacją połączeń między neuronami.

Działa pod Windows. Program wymaga .NET Framework 3.5 SP1.
Licencja: GNU GPL O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 11.10.13 Pobrań: 328 Pobierz (100 KB)
SynEdit Plus
Edytor tekstowy dla programistów na bazie edytora SynEdit, który jest integralną częścią kompilatora Lazarus (kompilator Free Pascal, odpowiednik Borland Delphi, bardzo ciekawy program do tworzenia aplikacji okienkowych). Napisany jako osobny program. Wersja 2.0 nie posiada takich możliwości jak wbudowany edytor IDE wymienionego wyżej kompilatora. Jest dostępny wraz z kodem źródłowym.

Zrzut ekranu
Licencja: GNU GPL O/S: Windows Wersja: 2.0
Dodano: 26.10.11 Pobrań: 407 Pobierz (1,3 MB)
Sztuczna inteligencja
Programy demonstracyjne z wykorzystaniem sieci neuronowych opartych o bibliotekę FANN. Pakiet zawiera przykład rozpoznawania liter na zdjęciach oraz demonstrację uczenia sieci tabliczki mnożenia.
Licencja: GNU GPL v.2 O/S: Windows Wersja: 1.0
Dodano: 28.12.12 Pobrań: 419 Pobierz (2,4 MB)
Wirtualny alkomat
Program do symulacji wchłaniania i wydalania alkoholu z organizmu. Jego idea opiera się o symulację i wyświetlanie bieżącej wartości promili we krwi (BAC) oraz czasu potrzebnego na wytrzeźwienie w czasie rzeczywistym. Wartości te są wyświetlane przez wyświetlacze LED, zmieniające kolory z zielonego na czerwony po przekroczeniu dopuszczalnego limitu we krwi. Dodatkowo dane są wyświetlane w tabeli oraz na wykresie słupkowym. Można zaobserwować najpierw wzrost stężenia a później spadek, dlatego na początku picia wskaże wartość bliską zeru, później będzie rosło a następnie malało. Działa to także po zamknięciu i późniejszym uruchomieniu programu. Dla przykładu zaczynając picie o 18 i kończąc o 20, można po godz 20 uruchomić ten program, wprowadzając wcześniej dane o napojach i wyświetlacze będą pokazywać aktualną symulowaną wartość promili we krwi. Opiera się o obliczanie na podstawie algorytmu z wzoru na stężenie alkoholu we krwi. W przyszłości również może w oparciu o sztuczne sieci neuronowe.

Program może być stosowany tylko w celach edukacyjnych lub testów i nie może być stosowany do oceny faktycznego stanu trzeźwości. W tym celu należy użyć alkomatu. Obliczenia programu można porównać ze wskazaniami posiadanego alkomatu albo z innymi wirtualnymi alkomatami w sieci. Wartości parametrów wchłaniania i wydalania można ustawiać w programie. Można symulować do 10 napojów.
Licencja: GNU GPL v. 2 O/S: Widows Wersja: 1.0
Dodano: 07.12.14 Pobrań: 287 Pobierz (1,1 MB)

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl